Volkswagen Audi SEAT VW – Užitkové vozy Das WeltAuto

NABÍDKA VOZŮ

Das WeltAuto Kyjov Das WeltAuto Kyjov Das WeltAuto Kyjov Das WeltAuto Kyjov

Autosalon Das WeltAuto TOP CENTRUM car Kyjov

Nový autosalon Das WeltAuto v Kyjově posouvá měřítka obchodu s ojetými vozy na světovou úroveň.

Společnost TOP CENTRUM car, dlouholetý autorizovaný prodejní a servisní partner značek Audi, Volkswagen a Das WeltAuto (dříve auto-plus) otevřela v Kyjově jedno z nejprogresivnějších výkupních a prodejních míst ojetých vozů na světě. Nadčasově koncipovaný autosalon pro kvalitní ojeté vozy posouvá úroveň prostředí pro jejich prezentaci na zcela novou úroveň. Realizaci ambiciózního projektu financovala společnost ŠkoFIN.

„Po otevření Audi Terminalu a po přebudování dřívějšího autosalonu a servisu Audi pro potřeby dceřiné společnosti VISTA car, zbývalo k dokončení celého Kyjovského areálu ještě rozšíření a zkvalitnění zázemí pro obchod s ojetými vozy. V prostoru mezi oběma dealerstvími vznikl moderní autosalon, v rámci kterého posuneme standardy výkupu, prezentace a prodeje ojetých vozů na světovou úroveň,“ říká Jiří Polcr, jednatel společnosti TOP CENTRUM car.

Unikátní budova, kterou navrhl místní architekt Ing. Arch. Vladimír Bílý, klade důraz na prosvětlenost a funkčnost. Ve třech podlažích na celkové ploše 3 000 m2 může být vystaveno až 90 vozů. Kromě plochy pro prezentaci ojetých vozů je pamatováno také na odpovídající zázemí nejen pro personál, ale také pro klienty, kteří by se zde měli cítit komfortně a pohodlně.

Prodej, financování a pojištění ojetých vozů probíhá v tomto novém moderním prostředí za asistence důkladně proškoleného personálu.

fotogalerie dwa Fotogalerie

související související: Audi Terminal TOP CENTRUM car

foto2 foto3 foto4 foto5 foto6 foto7 foto8 foto9

Ojeté vozy - nabídka

Nabídka ojetých vozů

Kvalitní vozy s prověřeným původem a technickým stavem.

Předváděcí vozy Audi

Nabídka předváděcích vozů Audi

Kontaktujte nás, sdělíme Vám informace o termínech odprodeje.

Předváděcí vozy Volkswagen

Nabídka předváděcích vozů Volkswagen

Kontaktujte nás, sdělíme Vám informace o termínech odprodeje.


facebook audifacebook vwyoutubenewsletterkariéramapa stránekVISTA car - Škoda, Hyundai
SEO webu sledují SEO nástroje.cz