Volkswagen Audi SEAT VW – Užitkové vozy Das WeltAuto

NABÍDKA VOZŮ

Audi Terminal Kyjov Audi Terminal Prodej Audi Kyjov Pit Lane

Audi Terminal TOP CENTRUM car Kyjov

Otevřeli jsme pro Vás jedno z nejmodernějších dealerství Audi na světě. Nevšedně koncipovaný autosalon nesoucí označení Audi Terminal je vybaven nejnovějšími technologiemi pro péči o vozy prémiové značky, včetně budoucích elektromobilů. Po energetické stránce sází na dalekosáhlou nezávislost.

Společnost TOP CENTRUM car patří mezi naše nejlepší partnery. Během 21 let dodala zákazníkům více než 3000 vozů Audi a v průzkumech spokojenosti zákazníků obsadil kyjovský servis Audi v uplynulých sedmi letech pět prvních a dvě druhá místa. Kyjov je také mezi pěti autorizovanými místy v České republice pro péči o modely Audi R8. Mám velkou radost, že právě na těchto základech mohl být postaven nový Audi Terminal, který posune již tak skvělý prodej a servis vozů Audi v Kyjově na skutečně výjimečnou úroveň i v celosvětovém měřítku,“ říká Josef Roider generální ředitel společnosti Porsche Česká republika.

„Po pečlivém zvážení jsme se rozhodli pro velkorysou investici, která umožní vznik desítek nových pracovních míst. Pouze kvalitní personál může poskytovat kvalitní služby. I proto například dlouhodobě spolupracujeme s místním automobilním učilištěm. Do profesního rozvoje našich zaměstnanců neustále investujeme nemalé prostředky. Naším cílem je stabilní tým odborně zdatných profesionálů poskytujících služby na úrovni odpovídající prestiži značky Audi. Také proto byl při výstavbě kladen důraz na vysokou kvalitu prostředí nejen pro zákazníky, ale i pro zaměstnance.

Kapacitu servisu jsme navýšili o 100%, díky čemuž zkrátíme objednací lhůty na 2-3dny,“ říká jednatel TOP CENTRUM car pan Jiří Polcr a dodává „Budova samotná je energeticky zcela soběstačná, a to plně z obnovitelných zdrojů, má vlastní rekuperační a filtrační systémy, ekologické provozy v lakovně, karosárně i na mechanické dílně. Celý koncept Audi Terminalu je připraven na éru elektromobilů.“

Nový Audi Terminal v Kyjově patří k těm nejmodernějším na světě a svým záběrem přesahuje region České republiky. Vyrostl v areálu o rozloze 15.000 m2 na západním okraji města. Samotnou výstavbu zajišťovalo více než 60 dodavatelů převážně z České republiky a dohlíželi na ni designéři a architekti značky Audi.

Showroom Audi Kyjov

Unikátní budova je postavena na 120 pilotech a má dvě nadzemní a jedno podzemní patro. Celková zastavěná plocha činí 5.300 m2. Pro sklad nových vozů a parkoviště pro zákazníky je vyčleněno podzemní parkoviště s plochou 2.500 m2. Celou stavbu charakterizuje maximální otevřenost a důraz na jednoduchost procesů.

Idea Audi Terminalu je postavena na klopené zatáčce Daytona, která prochází celým showroomem pro 17 vozů. V servisní části jsou umístěny nejmodernější technologie pro zkvalitnění a urychlení servisních procesů. Celý koncept Audi Terminalu je navíc již dnes připraven na nadcházející éru elektrické mobility.

Koncept „pit lane“ v servisní části maximálně zkracuje cestu vozu od příjmu přes servisní dílnu, karosárnu, lakovnu a mycí box až po finální předání zákazníkovi. Pracovníci servisu mají k dispozici nejmodernější technologie, které zahrnují rychlou kontrolu geometrie podvozku 3D měřením, válcovou zkušebnu brzd a tlumičů a automatické dávkování technických olejů s integrovaným ekologickým sběrem a likvidací použitých provozních kapalin. Nová moderní lakovna používá technologii infračervených zářičů, které umožňují opravu laku na počkání.

“Aktuálně se jedná o jednu z našich největších finančních investic, kterou v posledních dvou letech realizujeme. Svým rozsahem patří mezi ojedinělé projekty, co do počtu nových pracovních míst, špičkových technologií či ekologického řešení, jejž jsme v dealerské síti financovali,” uvádí jednatelé ŠkoFINu, Jiřina Tapšíková a Jan Kranát a dodávají „Jsme známi především jako společnost financující nákup nových nebo ojetých vozů koncernu Volkswagen. Rozsah našich finančních služeb pro dealerskou síť je však daleko větší. Financujeme krátkodobé, střednědobé a dlouhodobé finanční potřeby dealerské sítě koncernu Volkswagen, mezi které patří např. financování skladových zásob, technologií a nové showroomy.“

kontakt Fotogalerie

foto2 foto2 foto2 foto2 foto2 foto2 foto2 foto2 foto2 foto2 foto2

Prohlídka autosalonu Audi Terminal

Prohlídka autosalonu Audi

Prohlédněte si náš Audi Terminal. Tři patra i interiér Audi R8.

Skladové vozy audi

Nabídka skladových vozů Audi

Široká nabídka skladových vozů Audi za výhodné ceny.

Předváděcí vozy Audi

Nabídka předváděcích vozů Audi

Kontaktujte nás, sdělíme Vám informace o termínech odprodeje.


facebook audifacebook vwyoutubenewsletterkariéramapa stránekVISTA car - Škoda, Hyundai
SEO webu sledují SEO nástroje.cz