zobrazitskrýt filtr

Staňte se členy našeho týmu!

Pokud hledáme zaměstnance, pak takové, kteří jsou ochotni naplno pracovat s využitím svých schopností, které se nebojí dále rozvíjet.

Aktuálně hledáme kandidáty na pozice:

Prodejce nových vozů – pobočka Kyjov

Náplň práce: prodej nových vozů a příslušenství, komunikace se zákazníky, vytváření nabídek vozů, financování a pojištění, práce v týmu i individuálně.
Požadujeme: minimálně SŠ vzdělání, zkušenosti s prodejem, ŘP sk. B, spolehlivost, komunikační schopnosti a zodpovědnost. Znalost AJ nebo NJ výhodou.
Nabízíme: plný úvazek, stabilní zázemí v perspektivní společnosti; práce s koncernovými značkami (VW, Audi), zaměstnanecké benefity: školení a vzdělávání, osobní a profesní rozvoj, firemní stravování, zaměstnanecké slevy či poukázky a jiné.
Adresa pro zasílání strukturovaných životopisů: personal@topcentrumcar.cz

Upozornění

Zasláním životopisu uchazeči souhlasí se zpracováním osobních údajů.
Uchazeče, kteří postoupí do výběrového řízení, budeme kontaktovat. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze, pokud s tímto budou v životopisu souhlasit. Vyrozumění o neúspěchu nerozesíláme.

Kontaktní osoba pro personální záležitosti

V personálních otázkách se můžete obracet přímo na:

Denisa Polcrová, MSc.

Management

TOP CENTRUM car
Strážovská 958, Kyjov

Více než 9.780 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Proto – a nejen proto - Vám nabízíme víc. Nabízíme Vám individuální přístup.

Důkazem naší snahy jsou vybrané doložitelné reference Vás, našich spokojených zákazníků. Děkujeme a bereme to jako výzvu!

Reference - TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

Profesionální, milé a vstřícné jednání celého týmu odborníků v Top Centrum Audi Kyjov. Proveden detailní servis vozu, doplnění nezbytných komponent, příznivá cena, vstřícnost a ochota. Příjemné zázemí pro čekající klienty. Určitě opět přijedu. Do kvalitního servisu se vyplatí cestovat i 4 hodiny. Tímto mnohokrát děkuji panu Petrovi Hapalovi a jeho týmu.

TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

zdroj: Google

Veronika Nika - červen 2019
Reference - TOP CENTRUM car - Volkswagen - Hodonín

Máme několik aut, které tady pravidelně servisujeme. Všichni čtyři "servismani" jsou velmi příjemní, vždy ochotní a snaží se, v rámci svých možností, vyjít vstříc.

TOP CENTRUM car - VW - Hodonín

Robert Kaňa - květen 2019

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 7:00 - 18:00,
Sobota: 8:00 - 12:00