zobrazitskrýt filtr

Naše prodejní služby

Nabízíme Vám nové vozy značek Audi a Volkswagen (osobní i užitkové) – skladové a předváděcí nebo k objednání do výroby. Vybírat můžete také prověřené referenční a ojeté vozy z našich autobazarů. Na přání Vám také sjednáme financování a pojištění.

V rámci firmy VISTA car Vám nabízíme vozy Škoda a Hyundai.

Nové vozy Audi a Volkswagen

Díky naší tradici, velikosti a pozici na trhu Vám nabízíme široký výběr skladových vozů za výhodné ceny. Další výhodou je možnost odkoupení našich předváděcích vozů, kdy můžete získat téměř nový vůz za cenu ojetého.

Pokud si nakonfigurujete vůz na míru přímo do výroby v ceníkových cenách, konfiguraci nám zašlete. Finální cena se může dle aktuálních akcí a podmínek lišit. Rádi Vám ji sdělíme.

Můžete také nakupovat na protiúčet. My vykoupíme Váš stávající vůz (libovolné značky) za účelem financování nového vozu. (viz. níže)

Ojeté vozy - autobazary Das WeltAuto

Naše autobazary Das WeltAuto představují jistotu důvěryhodného a stabilního partnera se silným zázemím. Najdete zde komplexní služby na nejvyšší úrovni v oblasti výkupu, prodeje, servisu, financování a pojištění ojetých vozů.

Výhodou pro zákazníka je jistota, že získává kvalitní a důkladně prověřený vůz, jehož původ a technický stav zkontrolovali a popřípadě opravili specialisté našeho autorizovaného servisu za pomoci nejvyspělejších servisních technologií. Navíc Vám nabídneme Záruku Das WeltAuto, která Vám zajistí roční ochranu před nečekanými náklady na opravy.

Celosvětový systém Das WeltAuto je zaštítěn koncernem Volkswagen. To ovšem neznamená, že v nabídce naleznete pouze koncernové vozy.

Benefity značky Das WeltAuto

  • Garantovaný stav kilometrů a původu vozu
  • Záruka 12/24 měsíců
  • Garance technického stavu
  • Oceňování a výkup
  • Výhodné financování a pojištění
  • Záruka mobility
  • Výměna vozu
  • Individuální úprava vozu - autorizovaný servis

V obou našich pobočkách Vám navíc nabídneme stálý příjem vozů do komisního prodeje, výkup vozů všech značek za hotové nebo ocenění vozu zdarma.
V Kyjově jsme pro Vás otevřeli nadčasově koncipovaný autosalon pro ojeté vozy, který posouvá měřítka výkupu, prezentace a prodeje ojetých vozů na světovou úroveň.

Financování

Nabízíme Vám financování Vašeho nového či ojetého vozu přímo "na míru". Pokud nemáte dostatek finančních prostředků, zprostředkujeme Vám jeden ze způsobů financování – spotřebitelský úvěr, finanční leasing nebo operativní leasing. Výběr necháme na Vás. Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o zaslání nabídky (kalkulace) financování.

Náš hlavní partner Volkswagen Financial Services (společnost ŠkoFIN s.r.o.) nabízí značkové financování:

Pojištění

Pomůžeme Vám při zajištění ochrany rizik spojených s provozem Vašeho vozu. Přímo u nás si můžete sjednat povinné ručení, které je ze zákona povinen uzavřít každý majitel vozu, havarijní pojištění i doplňková pojištění.

Povinné ručení

Povinné ručení slouží k náhradě škod na zdraví nebo majetku způsobených provozem Vašeho vozidla. Ochrání Vás před nečekanými výdaji spojenými s finančními nároky poškozeného. Bez povinného ručení nelze auto provozovat.

Havarijní pojištění

Havarijní pojištění kryje rizika související s poškozením Vašeho vozidla, ať už v důsledku dopravní nehody, krádeže nebo živelných událostí. Zabrání tak zbytečným finančním ztrátám na Vašem majetku.

V neposlední řadě Vám nabídneme doplňková pojištění, která Vás ochrání před:

  • sníženým pojistným plněním vlivem ztráty hodnoty vozu (GAP)
  • případné neschopností splácet (PPP)

Neváhejte se na nás obrátit s žádostí o kterékoli pojistění Vašeho nového či ojetého vozu. Našimi hlavními partnery jsou Česká pojišťovna a Kooperativa pojišťovna.

Protiúčet

Při nákupu nového vozu můžete ten starý nechat na protiúčet a zaplatit tak část kupní ceny. Jedná se vlastně o výměnu Vašeho stávajícího vozu za nový. Z ceny nového vozu odečteme cenu starého nebo ji použijete jako akontaci v případě koupě vozu na splátky.

Při protiúčtu ušetříte čas a starosti, protože za Vás vyřídíme veškeré formality a přebereme záruku za technický stav starého vozu. Vše probíhá bez zbytečných průtahů a na jednom místě.

Management prodejních služeb

Kontaktní osoby odpovídající za prodej, financování a pojištění Vašich nových i ojetých vozů.

Ing. Oldřich Sedláček

obchodní ředitel

Ing. Oldřich Sedláček

TOP CENTRUM car
Brněnská 4031, Hodonín

Patrik Humplík

vedoucí prodeje Volkswagen

Patrik Humplík

TOP CENTRUM car
Brněnská 4031, Hodonín

Tomáš Hájek

vedoucí prodeje Audi

Tomáš Hájek

TOP CENTRUM car
Strážovská 958, Kyjov

Jaromír Janík

vedoucí prodeje autobazar Hodonín

Jaromír Janík

TOP CENTRUM car
Brněnská 4031, Hodonín

Filip Sova

vedoucí prodeje autobazar Kyjov

Filip Sova

TOP CENTRUM car
Strážovská 958, Kyjov

Více než 12.780 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Proto – a nejen proto - Vám nabízíme víc. Nabízíme Vám individuální přístup.

Důkazem naší snahy jsou vybrané doložitelné reference Vás, našich spokojených zákazníků. Děkujeme a bereme to jako výzvu!

Reference - TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

Tady je svět ještě normální. Vždy se zde snaží udělat maximum.

TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

zdroj: car.advisor

Michal C. - duben 2024
Reference - TOP CENTRUM car - Volkswagen - Hodonín

Rychlé, vlídné a profesionální jednání, snadná domluva a organizace koupě vozu.

TOP CENTRUM car - VW - Hodonín

zdroj: car.advisor

Alžběta P. - březen 2024

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 7:00 - 17:00,
Sobota: 8:00 - 12:00
Kyjov prodej vozů Audi
autobazar

Strážovská 958, 697 01 Kyjov

+420 518 309 111 | topcentrumcar@topcentrumcar.cz

Facebook Audi

Hodonín prodej vozů Volkswagen
autobazar

Brňěnská 4031, 695 01 Hodonín

+420 518 389 811 | info@topcentrumcar.cz

Facebook VW