zobrazitskrýt filtr

Registrace k odběru newsletteru

Chcete být včas informováni a nezmeškat žádné zajímavosti ze světa značek Volkswagen nebo Audi? Nabízíme Vám bezplatné zasílání informací o nových modelech, našich službách nebo akčních nabídkách.

Stačí si níže objednat odběr našeho newsletteru, který obdržíte v elektronické podobě přímo na Vaší e-mailovou adresu. Pokud nebudete mít zájem dále newsletter odebírat, je možné odběr kdykoliv jednoduše odhlásit. Věříme, že naší nabídky využijete a že budete s naší službou spokojeni!

Upozornění

odesláním svého e-mailu uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti TOP CENTRUM car s.r.o. se sídlem Strážovská 958, 697 01 Kyjov, IČ:25331639 za účelem zařazení do databáze dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10-ti let od udělení souhlasu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Více než 9.780 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Proto – a nejen proto - Vám nabízíme víc. Nabízíme Vám individuální přístup.

Důkazem naší snahy jsou vybrané doložitelné reference Vás, našich spokojených zákazníků. Děkujeme a bereme to jako výzvu!

Reference - TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

Profesionální, milé a vstřícné jednání celého týmu odborníků v Top Centrum Audi Kyjov. Proveden detailní servis vozu, doplnění nezbytných komponent, příznivá cena, vstřícnost a ochota. Příjemné zázemí pro čekající klienty. Určitě opět přijedu. Do kvalitního servisu se vyplatí cestovat i 4 hodiny. Tímto mnohokrát děkuji panu Petrovi Hapalovi a jeho týmu.

TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

zdroj: Google

Veronika Nika - červen 2019
Reference - TOP CENTRUM car - Volkswagen - Hodonín

Máme několik aut, které tady pravidelně servisujeme. Všichni čtyři "servismani" jsou velmi příjemní, vždy ochotní a snaží se, v rámci svých možností, vyjít vstříc.

TOP CENTRUM car - VW - Hodonín

zdroj: Google

Robert Kaňa - květen 2019

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 7:00 - 18:00,
Sobota: 8:00 - 12:00