zobrazitskrýt filtr

Registrace k odběru newsletteru

Chcete být včas informováni a nezmeškat žádné zajímavosti ze světa značek Volkswagen nebo Audi? Nabízíme Vám bezplatné zasílání informací o nových modelech, našich službách nebo akčních nabídkách.

Stačí si níže objednat odběr našeho newsletteru, který obdržíte v elektronické podobě přímo na Vaší e-mailovou adresu. Pokud nebudete mít zájem dále newsletter odebírat, je možné odběr kdykoliv jednoduše odhlásit. Věříme, že naší nabídky využijete a že budete s naší službou spokojeni!

Upozornění

odesláním svého e-mailu uděluji v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. souhlas se zpracováním zde poskytnutých osobních údajů společnosti TOP CENTRUM car s.r.o. se sídlem Strážovská 958, 697 01 Kyjov, IČ:25331639 za účelem zařazení do databáze dalšího marketingového zpracování, tj. nabízení výrobků a služeb a za účelem zasílání obchodních sdělení prostřednictvím elektronických prostředků dle zákona č. 480/2004 Sb., a to po dobu 10-ti let od udělení souhlasu. Souhlas se zpracováním osobních údajů uděluji dobrovolně a mohu jej kdykoli bezplatně na adrese správce odvolat.

Více než 12.780 spokojených zákazníků za posledních 5 let

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám bude rád vracet. Proto – a nejen proto - Vám nabízíme víc. Nabízíme Vám individuální přístup.

Důkazem naší snahy jsou vybrané doložitelné reference Vás, našich spokojených zákazníků. Děkujeme a bereme to jako výzvu!

Reference - TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

Tady je svět ještě normální. Vždy se zde snaží udělat maximum.

TOP CENTRUM car - Audi - Kyjov

zdroj: car.advisor

Michal C. - duben 2024
Reference - TOP CENTRUM car - Volkswagen - Hodonín

Rychlé, vlídné a profesionální jednání, snadná domluva a organizace koupě vozu.

TOP CENTRUM car - VW - Hodonín

zdroj: car.advisor

Alžběta P. - březen 2024

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 7:00 - 17:00,
Sobota: 8:00 - 12:00