zobrazitskrýt filtr

Vážení zákazníci,
v rámci ochrany zdraví a v rámci opatření vedoucích k ukončení šíření pandemie koronaviru platí do odvolání následující opatření:

Prodej nových a ojetých vozů probíhá na dálku - telefonicky nebo on-line (e-mail nebo formuláře v detailech skladových, předváděcích a ojetých vozů na tomto webu).
Výroba nových vozů byla pozastavena. Proto přicházíme s nabídkou cenového zvýhodnění našich bohatých skladových zásob. Kontaktujte naše prodejní týmy.

Servisní služby zůstávají v provozu, samozřejmě při dodržení preventivních opatření a respektování aktuální otevírací doby: Po - Pá: 7.00 - 15.30 h., So: zavřeno.
Před nadcházející motoristickou sezónou se postaráme o Váš vůz, ať už bude vyžadovat běžnou prohlídku, výměnu pneumatik, STK, dezinfekci klimatizace nebo dezinfekci interiéru ozónem, který bez nežádoucích účinků ničí viry i bakterie a odstraňuje pachy. Jednotlivé servisní případy Vám pomohou vyřešit naši servisní technici.

Ochrana zdraví je nyní absolutní prioritou, proto plně respektujeme veškerá opatření a žádáme všechny o zodpovědný přístup.
Při vstupu do našich provozoven mějte prosím zakrytá ústa i nos.

Děkujeme za pochopení a přejeme všem pevné zdraví.

Kontaktujte nás

Pondělí - Pátek: 7:00 - 18:00,
Sobota: 8:00 - 12:00